0(384) 511 3577 Kapadokya Caddesi.No 46 Avanos - NEVŞEHİR - Rezervasyon 0 (384) 511-3577

Aktiviteler

Anasayfa Aktiviteler

Aktiviteler

Kapadokya Aktiviteleri Hakkında Bilgi

Bölgemizde çok çeşitli aktiviteler yapılmaktadır. Bunlar ;

1-Kapadokya Balon Turları: Bölgemizin en çok tercih edilen aktivitelerindendir.  Yılın büyük bir bölümünde hemen hemen hergün uçuşlar yapılır. Uçuş kalkış alanları otelimizden yaklaşık 2 km kadar uzaklıktadır. Otelimizden mutlaka gökyüzündeki balonları görebilirsiniz.

Balon uçuşları öncesinde rahat kıyafet ve ayakkabı tercih etmeniz önerilir. Sabah erken saatlerde uçuşlar yapılır. Uçuşlar gün doğumundan bir süre sonra tamamlanır. Toplam uçuş (Havada kalma) süresi 1 veya 1,5 saattir. Etkinliğin toplam süresi ise 3 - 4 saat civarıdır.

Acentalarca otelimizden alınarak uçuş alanına transferiniz gerçekleşir. Sonrasında açık büfe kahvaltı ikramı , balonların hazırlanması, uçuş, sertifika töreni ve yine otelinize bırakılış şeklinde tur gerçekleştirilmektedir.

2-ATV Turları : Atv adlı arazi araçları ile otelimizin konumundan 1 km mesafe sonrasında tur araçları ile turlar gerçekleştiriliyor. Atv turunu ister rehberli isterse rehbersiz kiralayabilirsiniz. Vadilerde yapılacak gezintiler için fotoğraf makinenizi yanınızdan ayırmayın.

3-Atlı Turlar : Bölgemizde atv araçlarının dahi giremediği yerlere at ile turlar düzenleniyor.

4-Jeep Safarileri: Bölgemizdeki vadilerde heyecan ve adrenalin dolu safariler için bu aktiviteyi de tavsiye ediyoruz.

5- Türk Geceleri: Kaya oyma dev galeriler içerisinde oluşturulan restaurantlarda yapılan bu etkinlikte ülkemiz folklor zenginlikleri sunuluyor. Etkinliğe akşam yemeği ve içecekler dahildir.

 


Aktiviteler

Oda Servisi

Etkinlik ve Organizasyonlar

Restaurant

Konuk Yorumları

Otelimiz hakkında ne söylediler!